Kontakta oss

PMC har sitt säte och huvudkontor i Västerås. Vi har även ett kontor i Stockholm, Örebro och Norrtälje. Här nedan får du en överblick om vilka som arbetar på PMC. Välkommen att kontakta oss.

PMC El i Avesta AB

Pressverksgatan 6

721 30 Västerås

Tel: 021-470 38 00

Fax: 021-470 38 90

info@powermen.se

Org nr: 559079-9515

PMC El i Västerås AB

Pressverksgatan 6

721 30 Västerås

Tel: 021 – 470 38 00

Fax: 021 – 470 38 90

info@powermen.se

Org nr: 556562 – 2056

PMC El i Stockholm AB

Datavägen 14

175  43 Järfälla

Tel: 021-470 38 00

Fax: 021 – 470 38 90

info@powermen.se

Org nr: 556573 – 5387

PMC El i Norrtälje AB

Gjuterivägen 1

761 40 Norrtälje

Tel: 021 – 470 38 00

Fax: 021 – 470 38 90

info@powermen.se

Org nr: 556776-3924

PMC El i Örebro AB

Storgatan 41

703 63 Örebro

Tel: 021 – 470 38 00

Fax: 021 – 470 38 90

info@powermen.se

Org nr: 556731-8471

PMC Säkerhet AB

Pressverksgatan 6

721 30 Västerås

Tel: 021 – 470 38 00

Fax: 021 – 470 38 90

info@powermen.se

Org nr: 556678 – 6280

Mattias Furst
Inköpschef
073- 773 29 02
mattias.furst@powermen.se

2

Peter Akterhag
VD
070 - 410 27 50
peter.akterhag@powermen.se

15

Kaj Peltokangas
Filialchef Västerås
073 - 773 29 42
kaj.peltokangas@powermen.se

3

Jan Kantola
Filialchef Stockholm
070 - 410 27 57
jan.kantola@powermen.se

11

Björn Johansson
Filialchef Norrtälje
073 - 773 29 04
bjorn.johansson@powermen.se

Lasse Karlsson
Filialchef Örebro
070-208 42 14
lasse.karlsson@powermen.se

5

Per Forsman
Filialchef Säkerhet
070 - 410 27 52
per.forsman@powermen.se

17

Anders Aadland
Projektledare Inbrott & Passagessystem
073 - 773 29 05
anders.aadland@powermen.se

1

Erik Lyxell
Projektledare Service
070 - 410 27 67
erik.lyxell@powermen.se

Lasse Karlsson
Försäljning och Marknadsföring
070-208 42 14
lasse.karlsson@powermen.se

Rainer Laru
Kalkyl
0705- 88 06 27
rainer.laru@powermen.se

a

Ermina Hadzic
Kalkyl / CAD Ritare
070 - 410 27 75
ermina.hadzic@powermen.se